Dusseldorp Infra, Sloop en Milieutechniek. Een bedrijf met een mooie rijke historie, met vakkennis al sinds 1949.

Dusseldorp ISM, altijd bij u in de buurt. Wij hebben meerdere vestigingen verspreid over het noorden, midden en oosten van Nederland. Van hieruit zijn wij actief voor (semi)overheden, waterschappen, het ministerie van Defensie, industrieën, projectontwikkelaars, het bedrijfsleven en particulieren. Vanuit onze vestigingen staan wij dicht bij de lokale samenleving en onze opdrachtgevers.

Oude Doos

Bedrijf met een rijke historie

HET VERLEDEN

In 1949 begon Theo Dusseldorp tijdens de wederopbouw van Nederland met een zand- en grindhandel annex puintransportbedrijf. Het bedrijf groeide sterk in en vanuit Lichtenvoorde. Vanaf 1989 had zoon Frank Dusseldorp de leiding over het bedrijf. Hij vormde het bedrijf in 2003 om naar de Dusseldorp Groep met drie marktgeoriënteerde business units: Infra, Sloop en Milieutechniek, Inzameling en Recycling en Rioolservice.

DE TOEKOMST

Met ingang van dinsdag 3 november 2015 is Dusseldorp Groep overgenomen door het Duitse familiebedrijf REMONDIS. De infra- en sloopactiviteiten zijn na de overname doorverkocht aan ReintenInfra BV. ReintenInfra zet de overgenomen activiteiten, met de circa 200 medewerkers, voort onder de naam Dusseldorp Infra, Sloop en Milieutechniek. Het hoofdkantoor blijft gevestigd aan de Albert Schweitzerstraat in Lichtenvoorde. 

Waar doen we het voor?

Onze medewerkers leveren kwalitatief hoogstaande diensten en producten. Wij zijn ons bewust van onze maatschappelijke verantwoordelijkheid. Dagelijks werken wij aan een schonere en gezonde leefomgeving, een veilige werkomgeving en een stabiele bedrijfsvoering met oog voor de mensen in de organisatie. Ons beleid is erop gericht een verantwoord evenwicht te hebben en te houden tussen de financiële aspecten (economisch rendement en continuïteit) en sociale en ecologische aspecten (mens en milieu). Drie kernwaarden bepalen ons handelen: kwaliteit, betrouwbaarheid en service. Daarbij staat ook u als klant centraal.

Wilt u meer weten of heeft u een specifieke vraag? Hieronder uw contactpersonen in een overzicht. Neemt u gerust contact op, wij staan u graag te woord.


Contactpersonen

Rene Plaggenburg

Rene Plaggenburg

Directeur Sloop en Reststoffencentra

06 53 39 53 35

r.plaggenburg@dusseldorp.nu

Bram Baakman

Bram Baakman

Regiodirecteur Arnhem-Nijmegen-Achterhoek

06 53 29 33 32

b.baakman@dusseldorp.nu

Paul Bonekamp

Paul Bonekamp

Regiodirecteur Deventer-Borne-Almere

06-53379286

p.bonekamp@dusseldorp.nu

Stef de Beijer

Stef de Beijer

Vestigingsleider

06-51213242

s.debeijer@dusseldorp.nu

Lex Groenewold

Lex Groenewold

Bedrijfsleider Noord

06-52366762

l.groenewold@dusseldorp.nu

André Stemerdink

André Stemerdink

Vestigingsleider

06-12427397

a.stemerdink@dusseldorp.nu

Bennie Reijers

Bennie Reijers

Bedrijfsleider Lichtenvoorde

06 53 94 19 66

b.reijers@dusseldorp.nu

Jos Haukes

Jos Haukes

Hoofd Projectverwerving

06 22 66 32 06

j.haukes@dusseldorp.nu

Antoine Sellink

Antoine Sellink

Hoofd bedrijfsbureau

06-10510156

a.sellink@dusseldorp.nu

Benno Klein Gunnewiek

Benno Klein Gunnewiek

Controller

06 13 60 02 78

b.kleingunnewiek@dusseldorp.nu

Jerry Bouwmeester

Jerry Bouwmeester

Hoofd Ingenieursbureau

06-30162015

j.bouwmeester@dusseldorp.nu